Informacje bieżące dla pracowników WBiHZ

Baltic University Programme: szkolenie Supervisor Training Programme dla promotorów prac doktorskich i magisterskich 25.11.2023 11:30

Celem szkolenia jest podniesienie kompetencji metodycznych promotorów poprzez wymianę prowadzoną w międzynarodowym i interdyscyplinarnym kontekście. Szkolenie obejmuje 5 sesji on-line zaplanowanych w trakcie roku 2023/2024 (po jednej w grudniu, lutym, marcu, kwietniu i maju). Pierwsze zajęcia odbędą się 5 grudnia.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny dla pracowników ZUT.

Rejestracja na szkolenie prowadzona jest do 3 grudnia przez stronę Kurt - Webbaserade enkäter (uu.se)

Więcej informacji: Supervisor Collegiu - The Baltic University Programme - Uppsala University, Sweden (uu.se)

Osoby zarejestrowane na szkolenie proszone są o kontakt z Działem Mobilności Międzynarodowej ZUT.