LXXXV Zjazd Naukowego Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego 27.01.2020 11:39

pt. „Perspektywy i zagrożenia w hodowli i użytkowaniu zwierząt”, Olsztyn, 16 – 18 września 2020 r.

Organizatorem Zjazdu jest Olsztyńskie Koło Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego, a współorganizatorami: Wydział Bioinżynierii Zwierząt Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz European Society for New Methods in Agricultural Research (ESNA).

LXXXV Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego odbędzie się w dniach
16-18 września 2020 roku w budynku Wydziału Bioinżynierii Zwierząt UWM w Olsztynie, mieszczącym się przy ulicy Michała Oczapowskiego 5.

LXXXV Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego w Olsztynie rozpoczyna obchody 100-lecia Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego, które zostało założone w 1922 roku. Ponadto, Zjazd połączony jest z Jubileuszem 70-lecia Wydziału Bioinżynierii Zwierząt UWM w Olsztynie.

Celem LXXXV Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego w Olsztynie jest dyskusja i wymiana poglądów pomiędzy naukowcami z wiodących ośrodków naukowych w Polsce, a także z zagranicy oraz z praktykami w zakresie szeroko rozumianej zootechniki, ochrony środowiska w rolnictwie oraz ochrony zasobów naturalnych w kontekście perspektyw i zagrożeń w hodowli i użytkowaniu zwierząt oraz rozmowa o wyzwaniach, jakie stoją przed produkcją zwierzęcą w Polsce najbliższych latach.

Wszelkie informacje na bieżąco będą zamieszczane na stronie internetowej: zjazdptz2020.uwm.edu.pl

Zaproszenie. (format:  docx, rozmiar:  3,25 MB)

Karta zgłoszenia. (format:  docx, rozmiar:  3,25 MB)

Komunikat nr 1. (format:  docx, rozmiar:  3,27 MB)