Stypendium Rektora dla najlepszych studentów 30.01.2019 08:40

SEMESTR LETNI

Przy złożeniu przez studenta wniosku wraz z kompletem dokumentów w Dziekanacie Wydziału do 5.03.2019 r. wypłata przyznanego na podstawie decyzji administracyjnej (wg listy rankingowej najlepszych studentów, tworzonej na podstawie złożonych wniosków) świadczenia nastąpi 12.04.2019 r. (z wyrównaniem za miesiąc marzec).

UWAGA!

Po dniu 5.03.2019 r. są przygotowywane listy rankingowe najlepszych studentów. Złożenie wniosku po 5.03.2019 r. może skutkować nie zamieszczeniem nazwiska studenta na liście rankingowej oraz brakiem przyznania stypendium, z powodu wyczerpania środków przeznaczonych na ten cel w semestrze letnim.

Student, którego osiągnięcia są takie same jak w semestrze poprzednim składa wniosek wraz z załącznikiem (odpowiednio 7a, 7b, 7c); nie dołącza ponownie dokumentów potwierdzających te osiągnięcia, tylko prośbę o ich uwzględnienie oraz oświadczenie o niepobieraniu świadczeń pomocy materialnej na więcej niż jednym kierunku studiów.

1. Wniosek o przyznanie stypendium Rektora dla najlepszych studentów (Zał. nr 7 do Regulaminu)

2. Prośba o uwzględnienie osiągnięć z poprzedniego semestru - druk podania

3. Oświadczenie o niepobieraniu świadczeń pomocy materialnej na więcej niż jednym kierunku studiów (Zał. nr 1 do Regulaminu)

Student składający wniosek o przyznanie powyższego świadczenia zobowiązany jest z zapoznać się z treścią Klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych (Zał. nr 9 Regulaminu).