Aktualności

Szkolenie: Zdobądź 50 tys. euro na rozwój firmy – I faza Instrumentu MŚP! 05.04.2019 12:01

Zapraszamy przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, start-upów, a także studentów i absolwentów planujących założenie własnej firmy do udziału w naszym szkoleniu dotyczącym I fazy SME Instrument.

Szkolenie odbędzie się 10 kwietnia 2019 w siedzibie Regionalnego Centrum Innowacji
i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie i przeprowadzi je Michał Grudziński, konsultant ds. Programów Badawczych UE. Opowie między innymi o podstawowych wymaganiach, jakie należy spełnić, o tym jak napisać konkurencyjny wniosek oraz na co zwracają uwagę eksperci oceniający złożone aplikacje.

Szczegóły na stronie:

innowacje.zut.edu.pl/aktualnosci/szkolenie-pn-zdobadz-50-tys-euro-na-rozwoj-firmy-i-faza-instrumentu-msp