Informacje bieżące dla pracowników WBiHZ

Program Erasmus+: uzupełniający nabór wniosków na wyjazdy szkoleniowe w roku 2016/2017 10.01.2017 13:57

Zapraszamy pracowników ZUT do składania wniosków na wyjazdy szkoleniowe programu Erasmus+ realizowane w roku 2016/2017 (nabór uzupełniający).

Osoby zainteresowane proszone są o zapoznanie się z zasadami realizacji wyjazdów szkoleniowych przed złożeniem wniosku, w szczególności z kryteriami oceny wniosku oraz warunkami finansowymi programu Erasmus+Szczegółowe informacje, zasady kwalifikacji oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie  www.erasmusplus.zut.edu.pl  (sekcja Wyjazdy szkoleniowe).Wnioski należy składać w Dziale Kształcenia, Sekcji Współpracy z Zagranicą (al. Piastów 18, pok.10) w nieprzekraczalnym terminie do 15 lutego 2017 r.