Informacje bieżące dla pracowników WBiHZ

IX edycji konkursu Eureka! DGP 18.01.2022 08:31

Szanowni Państwo,

Informujemy, że do poniedziałku 24 stycznia 2022 r. przedłużyliśmy termin nadsyłania zgłoszeń do udziału w IX edycji konkursu Eureka! DGP. Przypominamy, że  UDZIAŁ W KONKURSIE JEST BEZPŁATNY!

Pragniemy umożliwić Państwu jak najszersze zaprezentowanie dokonań polskich naukowców i pracy wynalazczej w reprezentowanych przez Państwa uczelniach i instytutach.

Zapraszamy!

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej eureka.dziennik.pl  Tu znajdują się również do pobrania dokumenty zgłoszeniowe.

Nagrodą w konkursie jest 30 tysięcy złotych dla zespołu wynalazczego oraz kampania reklamowa dla uczelni o wartości 50 tysięcy złotych w mediach INFOR PL SA („Dziennik Gazeta Prawna”, gazetaprawna.pl, forsal.pl, dziennik.pl).

Pozdrawiam,
Mirosława Piotrowska
PR Manager
INFOR PL S.A.