Informacje bieżące dla pracowników WBiHZ

Zmiana terminu LXXXV Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego w Olsztynie oraz Jubileuszu 70-lecia Wydziału Bioinżynierii Zwierząt 16.06.2020 10:05

Szanowni Państwo,

Ze względu na sytuację epidemiologiczną związaną z pandemią COVID-19 oraz uwarunkowaniami prawnymi związanymi z jej zwalczaniem, Komitet Organizacyjny w porozumieniu z Zarządem Głównym Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego oraz Kolegium Dziekańskim Wydziału Bioinżynierii Zwierząt podjął decyzję, o przesunięciu terminu LXXXV Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego w Olsztynie oraz Jubileuszu 70-lecia Wydziału Bioinżynierii Zwierząt na wrzesień 2021 roku.

Wszystkie bieżące informacje znajdują się na stronie: zjazdptz2020.uwm.edu.pl.

Uprzejmie proszę o przekazanie członkom kół oraz członkom sekcji powyższych informacji.

Prof. dr hab. Anna Wójcik
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego