Bioforum 2015 - konferencja 15.04.2015 13:17

dla Doktorantów i Studentów

Bioforum 2015 to największa impreza biotechnologiczna zrzeszająca firmy z sektora life-science centralno-wschodniej Europy - w tym roku stworzono unikatową ofertę dla studentów i doktorantów. Tematyka warsztatów porusza bardzo ważny aspekt dzisiejszego rynku pracy:

1.“W jaki sposób należy aplikować z sukcesem o pracę do firm biotechnologicznych”.

Na spotkaniu studenci dowiedzą się czego w dzisiejszych czasach oczekuje pracodawca od kandydata do firmy biotechnologicznej. Warsztaty poprowadzi:

•       Dr inż. Sławomir Jaros – szef działu R&D - Mabion SA, odpowiedzialny za rekrutacje pracowników

2.Warsztaty z cyklu: „Debatuj z najlepszymi”

Podczas cyklu spotkań studenci będą mieli możliwość porozmawiać z ikonami czołowych polskich firm biotechnologicznych takich jak:

•       Dr Maciej Wieczorek – założyciel Celon Pharmy wcześniej

współwłaściciel Adamedu, założyciel i prezes Mabionu

•       Paweł Przewięźlikowski - współzałożyciel oraz prezes firmy Selvita

•       Prof. dr hab. Wojciech Kamysz - założyciel i właściciel firmy Lipopharm.pl

•       Dr Filip Jeleń – prezes firmy Pure Biologics

Ponadto, uczestnicy będą mieli okazję poznać Franklina Pitchera Johnsona jr. - inwestora venture, współzałożyciela Asset Management Company.

Impreza odbędzie się we Wrocławiu: 20 i 21 maja w Hotelu Haston. Koszt udziału w konferencji dla studenta to 99zł + VAT – kwota ta uprawnia również do uczestnictwa w wykładach otwartych odbywających się podczas Bioforum.

Wszelkie informacje znajdują się na stronach:

cebioforum.com/students-workshop/

cebioforum.com/dear-student/

cebioforum.com/programme/

Uważam, że ta oferta może być interesująca dla studentów - stanowi ona okazję do poznania potrzeb rynku i charakterystyki sektora life science.

Zwracam się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie tej informacji wśród osób zainteresowanych – studentów i doktorantów nauk medycznych.

Rejestracji można dokonać na stronie internetowej cebioforum.com/register/. Zapraszam do udziału - naprawdę warto!

PIOTR OKŁA

CEBioForum 2015 Representative