Stypendium Prezydenta Miasta Szczecin dla studentów i doktorantów 11.09.2016 18:30

W październiku 2016 roku rozpoczyna się kolejna edycja programu stypendialnego Prezydenta Miasta Szczecin dla studentów i doktorantów. Fundusz stypendialny stanowi jeden z instrumentów realizacji Polityki wspierania rozwoju nauki i szkolnictwa wyższego, a jego celem nadrzędnym jest zbudowanie w Szczecinie społeczeństwa wiedzy i wykorzystanie tej wiedzy dla wsparcia priorytetów rozwojowych miasta i regionu.

O stypendium mogą się ubiegać:

studenci i doktoranci spełniający warunki określone w Regulaminie przyjętym Uchwałą Nr X/188/11 Rady Miasta Szczecin z dnia 25 lipca 2011 roku i reprezentujący dziedziny nauki i dziedziny sztuki oraz dyscypliny, kierunki i specjalności naukowe wymienione w załączniku nr 1 do Regulaminu.

Wniosek o stypendium naukowe kandydaci na stypendystów winni składać w Urzędzie Miasta w Biurze Strategii, pl. Armii Krajowej 1

(IV piętro, skrzydło  przy ul. Odrowąża) w terminie od 3 do 10 października 2016 r. do godziny 15.00.