Aktualności

Jubileuszowe X Targi Pracy KARIERA 2019 w dniu 26 listopada br. w godz. od 10.00 do 15.00 na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT (al. Piastów 42). 21.11.2019 09:32

Warsztaty dla studentów.

Zapraszamy szczególnie studentów ostatnich lat studiów.

Można zgłaszać całe grupy.

Udział w spotkaniu należy potwierdzić drogą mailową - na adres biurokarier@zut.edu.pl w tytule maila podając: Warsztat nr 1, nr 2 albo Warsztat nr 1 i 2.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie targipracy.zut.edu.pl

WARSZTAT NR 1 - Moc jest ze mną - prowadzenie Sylwia Hantz z WUP.

Godz. 10.30 - 12.30; Sala nr 7 (Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT, al. Piastów 42, sala rady wydziału)

Chcesz dowiedzieć się jak znaleźć swoje mocne strony i zbudować ciekawy obraz własnej osoby?
Nie czekaj! Daj sobie szansę! A moc mocnych stron przybędzie!
Ten warsztat nauczy Cię świadomego wyławiania indywidualnych zasobów, pracy z dziennikiem oraz kreatywnego podejścia do siebie.

WARSZTAT NR 2 - Jak gadać by się dogadać? Praktyczny warsztat komunikacji interpersonalnej - prowadzenie Michał Michalski – psycholog biznesu.

Godz. 12.45 - 15.00; Sala nr 7 (Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT, al. Piastów 42, sala rady wydziału).

Efektywna komunikacja interpersonalna to zdolność, którą możemy rozwijać. To także zasób, który wspiera nasze działania oraz środek pomocny przy realizacji wielu zawodowych i prywatnych celów.

Jeśli uważasz, że warto wiedzieć "jak gadać by się dogadać?", to koniecznie pojaw się na tym warsztacie, bo warto z trzech powodów:
1) Będzie duuuużo praktyki (zapomnij o formie akademickiego wykładu)
2) Poznasz swoje schematy, silne i słabe strony w komunikacji
3) Nad wszystkim będzie czuwał doświadczony trener, który sprawi, że będzie rozwojowo i komfortowo.

Ponadto w czasie targów odbędzie się Inauguracja Akademii Inlogic - to wspólny projekt INLOGIC oraz Biura Karier Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Program składa się z cyklu 5 warsztatów prowadzonych przez doświadczonych prelegentów związanych z takimi dziedzinami jak: elektryka i elektrotechnika, automatyka i robotyka, energetyka czy teleinformatyka. Podczas spotkań uczestnicy zmierzą się z praktycznymi problemami ze świata technologii. Program warsztatów został ułożony tak, żeby nie powtarzać, a uzupełniać wiedzę zdobywaną w trakcie studiów.

Godz. 12.00 - 12.30; Aula, Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT, al. Piastów 42.