Oferty miejsc praktyk dla biotechnologów 02.03.2019 12:00

1. Zakłady Farmaceutyczne Polpharma SA www.polpharma.pl/firma/praca-w-polpharmie/dla-studentow-i-absolwentow/praktyki-i-staze/

Polpharma. Programy praktyk i staży w Polpharmie dedykowane są studentom i absolwentom uczelni wyższych, którzy w trakcie kilku miesięcy mają szansę zdobyć cenne doświadczenie i w ten sposób zainicjować swoją karierę zawodową.

ul. Pelplińska 19, 83-200 Starogard Gdański tel. +48 58 563 16 00

2.  Polfa Warszawa S.A. www.polfawarszawa.pl/kariera/praktyki-i-staze/

Studentów i absolwentów uczelni wyższych zapraszamy do udziału w dedykowanych programach praktyk i staży absolwenckich.

ul. Karolkowa 22/24, 01-207 Warszawa

3. Dr Irena Eris kariera.drirenaeris.com/praca-w-laboratorium-kosmetycznym-dr-irena-eris

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris aktywnie współuczestniczy w rozwoju osób przygotowujących się do wejścia na rynek pracy. Jedną z form aktywacji zawodowej skierowaną do studentów uczelni wyższych jest program praktyk zawodowych. Uczestnicy programu mają możliwość skonfrontowania wiedzy pozyskanej podczas studiów z doświadczeniem praktycznym, zdobycia dodatkowych kwalifikacji, poznania procesów biznesowych firmy, a co najważniejsze – odkrycia swojej zawodowej pasji.