Aktualności

II Międzynarodowa Konferencja Naukowa Behawiorystów i Trenerów Zwierząt Towarzyszących, 22-23 czerwca 2024 r., Kraków 09.05.2024 08:19

Szanowni Państwo,

w imieniu organizatorów II Międzynarodowej Konferencji Naukowej Behawiorystów i Trenerów Zwierząt Towarzyszących, zapraszam do udziału w konferencji pracowników i studentów Państwa Uczelni.

Konferencja odbędzie się w Krakowie 22 i 23 czerwca 2024 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego. Będzie prowadzona w trybie hybrydowym z możliwością udziału online.

Organizatorami konferencji są Centrę of Applied Pet Ethology (COAPE) Polska oraz Szkoła Żywienia Psów przy Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

Program konferencji wraz z możliwością zapisów znajduje się na stronach

coape.pl/ii-miedzynarodowa-konferencja-naukowa-behawiorystow-i-trenerow-zwierzat-towarzyszacych

zywieniepsow.urk.edu.pl

UWAGA! Dla pracowników dydaktycznych i naukowych oraz dla studentów oferujemy specjalne zniżki. Aby skorzystać ze zniżki akademickiej prosimy o napisanie wiadomości mailowej pod adresem szkolenia@coape.pl w odpowiedzi nadawca wiadomości otrzyma kod umożliwiający opłacenie konferencji ze zniżką akademicką.

Informacje (format:  pdf, rozmiar:  127 kB)

Program konferencji (format:  pdf, rozmiar:  5,87 MB)

Uniwersytet Rolniczy
im. Hugona Kołłątaja w Krakowie