Konferencje Drobiarskie 13.04.2022 08:13

ZAPROSZENIE 1

52. Konferencja Naukowa „Aktualne problemy w patologii drobiu ze szczególnym uwzględnieniem możliwości zapobiegania szerzeniu się chorób zakaźnych”

Konferencja z udziałem wykładowców krajowych i zagranicznych odbędzie się w dniach
30 czerwca–1 lipca 2022 r. we Wrocławiu, Haston City Hotel, ul. Irysowa 1-3.

www.wroclawkonferencjadrobiarska.pl

W programie tegorocznej konferencji znajdą się wykłady poświęcone wyzwaniom, jakie będą podejmowane w sektorze produkcji drobiarskiej w najbliższym czasie, w tym:
ograniczanie występowania zakażeń wirusowych i bakteryjnych, szczególnie grypy ptaków i salmonelloz
ograniczanie stosowania antybiotyków i możliwości wykorzystania alternatywnych substancji o działaniu przeciwdrobnoustrojowym
ograniczanie systemu klatkowego chowu kur
wyzwania w zakresie skutecznej profilaktyki i immmunoprofilaktyki chorób drobiu
nowe regulacje prawne
Zgłoszenia prosimy kierować poprzez formularz w zakładce "Rejestracja".

ZAPROSZENIE 2

W dniach 11-12 maja 2022 w formie hybrydowej odbędzie się Konferencja

FACTA WPSA Brazylia 2022

FACTA, zawsze związana z bieżącymi problemami i zajmująca się szkoleniem i szkoleniem osób zaangażowanych we wszystkie segmenty łańcucha drobiarskiego, opracowała wraz z personelem technicznym bogate programowanie, dotyczące różnych aspektów związanych z hodowlą drobiu.

W trakcie konferencji wręczona zostanie Nagroda José Maria Lamasa da Silvy, dla referatów ustnych, wybieranych przez komitety utworzone przez techników i badaczy z różnych dziedzin wiedzy. Organizatorzy zapraszają do sprawdzenia zasady i zgłoszenia pracę do nagrody José Maria Lamas da Silva, do 15.04.2022 r.