NASZ PRACOWNIK W ZESPOLE DORADCZYM PRZY MINISTRZE NAUKI 18.07.2024 09:52

Szanowni Państwo,

Miło jest mi poinformować, że w dniu 12 lipca br. Minister Nauki podpisał zarządzenie, na mocy którego powołał prof. dra hab. inż. Karola Fijałkowskiego z Katedry Mikrobiologii i Biotechnologii naszego Wydziału w skład Zespołu doradczego do spraw programów „Społeczna odpowiedzialność nauki” i „Społeczna odpowiedzialność nauki II” oraz działalności upowszechniającej naukę.

Działalność Zespołu doradczego działającego przy Ministrze Nauki związana jest z udzielaniem wsparcia finansowego podmiotom systemu szkolnictwa wyższego i nauki oraz innym jednostkom organizacyjnym działającym na rzecz upowszechniania nauki w realizacji projektów mających na celu popularyzację nauki lub promocję sportu akademickiego oraz projektów związanych z utrzymaniem zasobów bibliotecznych o istotnym znaczeniu dla nauki lub jej dziedzictwa.

www.zut.edu.pl/zut-pracownicy/aktualnosci/informacje-biezace/article/prof-dr-hab-inz-karol-fijalkowski-w-zespole-doradczym-do-spraw-programow-upowszechniajacych-nauke.html

Gratulujemy i życzymy satysfakcji z pracy w Zespole !

Arkadiusz Pietruszka
Dziekan WBiHZ