Międzynarodowa Konferencja Naukowa- wrzesień Olsztyn 2023 27.04.2023 09:40

Szanowni Państwo, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie serdecznie zaprasza do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej “Innovative quality food for public health and sustainable development – integrated programme for the development of scientific research and innovation in agricultural and veterinary sciences at the University of Warmia and Mazury in Olsztyn”.

Projekt finansowany w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą "Regionalna Inicjatywa Doskonałości" w latach 2019-2023, nr projektu 010/RID/2018/19, kwota finansowania 12.000.000 złotych.

Konferencja odbędzie się w dniach 07-08 września 2023 r. w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Będziemy wdzięczni za rozpowszechnienie informacji o konferencji wśród Państwa Kolegów i Koleżanek oraz współpracowników prowadzących badania i zainteresowanych tematyką produkcji zwierzęcej, akwakultury, jakości i bezpieczeństwa żywności oraz ochrony środowiska. Szczegółowe informacje dotyczące konferencji (noclegi, nadsyłanie abstraktów i zgłoszeń) są zamieszczone na stronie internetowej: rid.uwm.edu.pl/conference/ Z poważaniem, Komitet Organizacyjny