Katedra Anatomii Zwierząt i Zoologii

ul. Klemensa Janickiego 33, 71-270 Szczecin

 

Skład osobowy:
1.Prof. dr hab. Piotr Baranowski

Profesor - Kierownik Katedry

e-mail: piotr.baranowski@zut.edu.pl

tel. 91-449-67-60

konsultacje: semestr letni

 

2.Prof. dr hab. n. biol. Katarzyna Kavetska

Profesor

e-mail: katarzyna.kavetska@zut.edu.pl

tel. 91-449-67-30

konsultacje: poniedziałek 18.00-20.00 MS Teams

3.

Dr hab. inż. Lidia Felska-Błaszczyk, prof. ZUT

Profesor uczelni

e-mail: lidia.felska-blaszczyk@zut.edu.pl

tel. 91-449-67-65

konsultacje:  środa 9.00-10.30

4.Dr Katarzyna Pęzińska-Kijak

Adiunkt

e-mail: katarzyna.pezinska@zut.edu.pl

tel. 91-449-67-61

konsultacje:  poniedziałek 10.00-12.00

5.

Dr inż. Alicja Auriga

Adiunkt

e-mail. alicja.auriga@zut.edu.pl

tel. 91-449-67-62

konsultacje:  środa 10.00 - 12.00

6.Mgr inż. Andrzej Jackowski

Specjalista

e-mail: andrzej.jackowski@zut.edu.pl

tel. 91-449-67-33

7.Mgr inż. Piotr Nowak

Specjalista

e-mail: piotr-nowak@zut.edu.pl

tel. 91-449-68-16

8.Dr inż. Jerzy Samborski

St. specjalista

e-mail: jerzy.samborski@zut.edu.pl

tel. 91-449-68-17