Braliśmy udział w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery - Wykłady z zakresu animaloterapii 03.11.2013 07:12

W dniach 16 i 17 października w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy odbyły się wykłady z zakresu animaloterapii.

Wykłady adresowane były do uczniów gimnazjów, liceów i techników oraz wszystkich osób zainteresowanych zawodami dotyczącymi zwierząt. O zawodach związanych z animaloterapią mówili pracownicy Pracowni Hodowli Koni i Animaloterapii naszego Wydziału: Pani mgr Natalia Przybyłowicz przybliżyła młodzieży zawód hipoterapeuty, a dr hab. Angelika Cieśla mówiła o różnych formach animaloterapii oraz o zawodzie dogoterapeuty. Jak widać na fotografiach ogromne zainteresowanie słuchaczy wzbudziła uczestnicząca w zajęciach Fionka – berneński pies pasterski szkolony do pracy terapeutycznej z dziećmi.