Noc Naukowców” w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Szczecinie 18.01.2015 10:01

Dnia 4 kwietnia 2014 r. doktorantki naszego Wydziału z Zakładu Towaroznawstwa Produktów Spożywczych: mgr inż. Agnieszka Michalecka i mgr inż. Aleksandra Łupkowska zostały zaproszone przez panią mgr Annę Nowak, nauczycielkę z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Szczecinie, na odbywającą się co roku "Noc Naukowców" w celu przeprowadzania ćwiczeń praktycznych dla uczniów klas gimnazjalnych. Uczniom została przedstawiona prezentacja dotycząca probiotyków. W dalszej części zajęć uczniowie nabyli umiejętność samodzielnego wyprodukowania masła. Ćwiczenia prowadzone przez doktorantki cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży.