Sprawozdanie z wykładu „Klonowanie zwierząt” 18.03.2015 09:10

W dniu 29 października na naszym Wydziale Pan dr hab. Bogdan Lasota, prof. nadzw. przeprowadził pierwszy z cyku wykładów ,,Spotkania z nauką” kierowany do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Podczas prezentacji pt. ,,Klonowanie zwierząt” przedstawiono w sposób bardzo zrozumiały i przystępny czym jest klonowanie oraz techniki klonowania. Na wykładzie gościli uczniowie nie tylko ze szczecińskich szkół, ale również z Gryfic i Stargardu Szczecińskiego.

Dziękujemy licznie przybyłej młodzieży wraz z gronem pedagogicznym za aktywne uczestnictwo.

Do zobaczenia 26.11.2014r. na kolejnym wykładzie ,,Komórki nowotworowe - postęp, czy regresja”, który wygłosi Pani dr hab. Dorota Jankowiak, prof. nadzw. z Katedry Immunologii, Mikrobiologii i Chemii Fizjologicznej.

Fot. 1. Powitanie nauczycieli i uczniów przez pana Dziekana WBiHZ ZUT w Szczecinie prof. dra hab. Jana Udałę (fot. Małgorzata Szewczuk)

Fot. 2, 3 i 4. Wykładowca pan dr hab. Bogdan Lasota, prof. nadzw. podczas prelekcji (fot. Małgorzata Szewczuk)

Fot. 5-8. Zainteresowani wykładem nauczyciele i uczniowie (fot. Małgorzata Szewczuk)