WBiHZ ZUT w Szczecinie na TARGACH EDUKACJI I PRACY w Kołobrzegu i Słubicach 24.03.2015 09:05

23 października 2014r. w Słubicach odbyły się targi edukacji i pracy – „EDUKACJA-PRACA-KARIERA” organizowane przez Collegium Polonicum przy współpracy Powiatu Słubickiego, OHP i MCK. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny prezentował na Targach swoją ofertę wraz z kilkudziesięcioma innymi wystawcami z całej Polski (szkołami średnimi, uczelniami wyższymi i potencjalnymi pracodawcami).

Targi cieszyły się sporym zainteresowaniem odwiedzających – ze względu na szeroką ofertę prezentowaną przez wystawców oraz odbywające się w trakcie Targów wykłady i szkolenia.

Nasz Wydział reprezentowały: mgr inż. Doris Czapla i mgr inż. Marta Taraska.

Fot. .Marta Taraska; Doris Czapla

W dniu 05 listopada 2014 r. w dużej sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu odbyły się Targi Edukacji i Pracy przeznaczone w główniej mierze dla uczniów klas maturalnych, sporym zainteresowaniem również cieszyły się oferty studiów podyplomowych dla absolwentów. Hasłem przewodnim targów było „Właściwy wybór zawodu przepustką do lepszej pracy”. Na targach zaprezentowały się Uczelnie Wyższe ze Szczecina, m. in. ZUT.

Na stoisku naszej Uczelni szczegółowych informacji dotyczących możliwości studiowania na Wydziale Biotechnologii i Hodowli Zwierząt udzielała mgr inż. Paulina Bośko oraz mgr inż. Wojciech Mościcki.

Warto zaznaczyć, że stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem licealistów, którzy pytali o ofertę edukacyjną naszego Wydziału i, co również ważne, posiadali sporą wiedzę dotyczącą poszczególnych specjalności oferowanych przez WBiHZ ZUT w Szczecinie.

Fot. Wojciech Mościcki, Paulina Bośko, Aneta Zierke