Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt ZUT w Szczecinie w IV LO w Gorzowie Wielkopolskim 09.01.2015 06:53

W dniu 25 marca 2014 roku w IV Liceum Ogólnokształcącym w Gorzowie została zaprezentowana oferta edukacyjna Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt ZUT w Szczecinie. Uczniowie Liceum zostali zapoznani z wszystkimi kierunkami i formami studiów prowadzonych na Wydziale przez przedstawicieli Wydziału w składzie: dr hab. Barbara Błaszczyk, dr Tomasz Stankiewicz, mgr inż. Agnieszka Michalecka i mgr inż. Aleksandra Łupkowska.

Wszystkie kierunki studiów prowadzone na naszym Wydziale cieszyły się dużym zainteresowaniem Uczniów, nie tylko z klas maturalnych, ale także młodszych roczników.

Całodniowa promocja edukacyjna Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt ZUT w Szczecinie w IV Liceum Ogólnokształcącym odbyła się w ramach organizowanych przez szkołę IV Małych Targów Edukacyjnych.