ERASMUS+ KRÓTKOTERMINOWA MOBILNOŚĆ DOKTORANTÓW (typ praktyka/staż SM) 28.01.2022 10:23

W nowej fazie Programu Erasmus+ 2021-2027 doktoranci ZUT (definiowani w zasadach Programu jako studenci trzeciego stopnia studiów) mają możliwość ubiegania się o stypendia na krótkoterminowe wyjazdy (minimum 5 - maksymalnie 30 dni) w celu zrealizowania pobytów, których celem jest nabycie kompetencji i praktycznych umiejętności powiązanych z efektami uczenia się przewidzianymi dla określonego programu  i poziomu kształcenia (typ praktyka/staż SMP,), w tym nabywanie / szkolenie umiejętności badawczych i prowadzenie badań do pracy doktorskiej.

UWAGA: wyjazdy na konferencje w ramach krótkoterminowej mobilności doktorantów nie są możliwe.

Wyjazdy realizowane są w krajach uczestniczących w programie Erasmus+.