Informacje bieżące

FINAŁ 9. EDYCJI KONKURSU FameLab 25.04.2021 11:51

 

W najbliższą niedzielę (25 kwietnia 2021 r.) odbędzie się ostatni i długo wyczekiwany Finał 9. edycji popularyzatorskiego konkursu dla naukowców FameLab.  

Jednym z 10 finalistów, którzy w ciągu 3-minutowej prezentacji przedstawią ważne, ciekawe, ale skomplikowane zagadnienia naukowe będzie Pani dr inż. Anna Żywicka, pracownik Katedry Mikrobiologii i Biotechnologii, Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt ZUT.  

Wydarzenie transmitowane będzie online na fb FameLabu, na stronie konkursu (www.famelab.org.pl) i na YouTubie (youtu.be/PtScGv2I7_A).  

Nagrody główne dla laureatów za zajęcie pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca zostały ufundowane przez Centrum Nauki Kopernik. Podczas finału FameLab Poland zostanie również przyznana nagroda przez publiczność. Głosowanie publiczności nastąpi tuż po zakończeniu wszystkich prezentacji finałowych, online.  

Konkurs został objęty patronatem Ministra Edukacji i Nauki oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Partnerami konkursu są: Fundacja Kościuszkowska, Fundacja na rzecz Nauki Polskiej i Stowarzyszenie Rzecznicy Nauki. 

Start w niedzielę, 25 kwietnia br. o godz. 15:00. 

 

Zapraszamy do udziału i kibicowania