I spotkanie z cyklu „Młodzi w Nauce”, Polskie Towarzystwo Fizjologiczne, Oddział w Szczecinie 16.06.2021 09:39

Zapraszamy na posiedzenie naukowe, które odbędzie się dnia 23 czerwca 2021 o godzinie 17.00 na platformie Microsoft Teams.

Wszystkich zainteresowanych proszę o zgłoszenie się na adres kmichalek@zut.edu.pl oraz podanie adresu email, na który zostanie przesłany link do spotkania.

Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli,

Którzy chcą, aby młodzi nie szaleli.

Jan Kochanowski

Podczas zebrania odbędzie się I spotkanie z cyklu „Młodzi w Nauce” w trakcie, którego swoje wyniki badań zaprezentują:

1.      Dr Andrzej Ciechanowicz, Zakład Medycyny Regeneracyjnej, Wydział Lekarski, Warszawski Uniwersytet Medyczny. Tytuł prezentacji: Różnicowanie się komórek VSELs w komórki macierzyste płuc.

2.       Mgr Weronika Medeńska, Katedra Fizjologii, Cytobiologii i Proteomiki, Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. Tytuł prezentacji: Białka siary klaczy pierworódek zaangażowane
w proces rozwoju gruczołu mlekowego oraz wzrost i dojrzewanie źrebiąt.

Zaproszenie (format:  docx, rozmiar:  24 kB)

Z wyrazami szacunku,

Przewodniczący PTF Oddziału w Szczecinie