IV nabór na wyjazdy dydaktyczne Programu Erasmus+ (projekt KA103_2020) 04.10.2021 10:32

Dział Mobilności Międzynarodowej zaprasza do składania wniosków w ramach naboru na wyjazdy dydaktyczne Programu Erasmus+ realizowane w semestrze zimowym 2021/2022 (IV nabór KA103_2020)

Szczegółowe informacje oraz wnioski zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.erasmusplus.zut.edu.pl w zakładce „wyjazdy dydaktyczne dla nauczycieli akademickich”.

Osoby zainteresowane proszone są o zapoznanie się z zasadami realizacji wyjazdów dydaktycznych przed złożeniem wniosku, w szczególności z zasadami kwalifikacji oraz warunkami finansowymi programu Erasmus+ oraz stosowanie aktualnych formularzy zgłoszeniowych.

Wnioski wyjazdowe należy składać w terminie do 31 października 2021 w Dziale Mobilności Międzynarodowej, ul. Pułaskiego 10, pok. 15

UWAGA: Wniosek o wyjazd dydaktyczny tego samego kandydata do tej samej uczelni partnerskiej, w której zrealizowano uprzednio pobyt dydaktyczny w ramach projektu KA103_2020 wymaga szczególnego uzasadnienia (wspólne programy kształcenia, szkoła letnia, etc.).