Studentko! Studencie! 27.01.2020 r. ruszył proces ankietyzacji 27.01.2020 15:48

Ankieta będzie aktywna do końca kwietnia 2020 r. Zapraszamy osoby studiujące na studiach I, II i III stopnia do udziału w anonimowym badaniu mającym na celu ocenę pracy nauczycieli prowadzących zajęcia dydaktyczne w semestrze zimowym roku akademickiego 2019/2020. Dane wykorzystywane w systemie logowania są szyfrowane. W systemie ankietyzacji nie możliwości identyfikacji osoby wypełniającej ankietę.

Studentko! Studencie!

Twoja szczera opinia jest dla nas bardzo ważna.

Wypełnienie ankiety zajmuje jedynie kilka minut.

Nie zwlekaj!

Oceń swojego nauczyciela!

Dane wykorzystywane w systemie logowania są szyfrowane.

W tym roku po raz pierwszy Wydział, który wykaże się najwyższą frekwencją otrzyma NAGRODĘ SPECJALNĄ od Prorektor ds. kształcenia. Nagroda zostanie przekazana samorządowi wydziałowemu studentów, który zadecyduje na co ją przeznaczy.