Szlachetna paczka 2021 24.11.2021 09:28

Szanowni Państwo!
Jako Samorząd Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt chcielibyśmy Was zaprosić do udziału w akcji Szlachetna Paczka.

Akcja polega na zebraniu potrzebnych artykułów z listy dla wybranej rodziny. Następnie wraz z innymi wydziałami biorącymi udział nasz Samorząd zajmie się pakowaniem i transportem.

Informacje o rodzinie: Pani Dorota oraz pani Halina to wspaniałe, pracowite i doświadczone przez życie kobiety. Ich życie biegło spokojnie, jednak zmieniło się diametralnie odkąd stan zdrowia pani Haliny uległ znacznemu pogorszeniu. Pani Dorota zmuszona była na rezygnację z pracy na okres dwóch lat, ponieważ jej mama wymagała ciągłej opieki. W tym czasie powstały długi, które teraz muszą spłacać. Podstawowe potrzeby :

· Żywność :

• Herbata
  • Kawa
  • Ryż
  • Kasza
  • Makaron
  • Mąka
  • Cukier
  • Olej
  • Dżem
  • Konserwy mięsne
  • Konserwy rybne
  • Owoce i warzywa w puszkach
  • Rodzynki, marchewka w słoiku, ketchup, majonez, sos czosnkowy, musztarda sarepska, sosy pieczeniowe jasne (w saszetkach), przyprawa Kucharek, oregano, bazylia, majeranek, sól, pieprz, płatki kukurydziane miodowe, płatki śniadaniowe czekoladowe, mleko 2%, woda niegazowana, woda gazowana, sok multiwitamina, sok malinowy do herbaty, miód wielokwiatowy, słodycze.

· Środki czystości

• Mydło / żel myjący
  • Szampon
  • Szczoteczka do zębów
  • Pasta do zębów
  • Podpaski/tampony
  • Płyn do płukania
  • Proszek do prania
  • Płyn do mycia naczyń
  • Płyny czyszczące
  • Tabletki i sól do zmywarki

Ważne: Pani Halina ze względu na duszności spowodowane zapachami może stosować jedynie szampon, żel i balsam z firmy Johnson & Johnson. Pani Dorota może stosować żele i szampony dowolnej marki.

· Obuwie

• Kozaki/ buty zimowe – czarne, za kostkę, sznurowane, rozmiar 38.

· Inne, dodatkowe rzeczy:

• Prodiż elektryczny, okrągły
  • Lalka Barbie – dla prawnuczki

Samorząd nie może bezpośrednio zbierać pieniędzy na akcje, dlatego zachęcamy do prywatnej zbiórki z grupą znajomych lub całym kierunkiem i zakupienie za tę zbiórkę wyżej wymienionych artykułów.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu przez Teams : Weronika Adrian

Przewodnicząca Samorządu Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt