Informacje bieżące

Zaproszenie na spotkanie informacyjne o partnerstwach współpracy dla szkolnictwa wyższego Erasmus+ 13.01.2022 09:40

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne online poświęcone Partnerstwom współpracy (Cooperation Partnerships) dla szkolnictwa wyższego, które są częścią tzw. Akcji 2 Programu Erasmus+ (Key Action 2)

 

Spotkanie będzie się składało z dwóch części, które będą miały miejsce 19 i 21 stycznia 2022 r.

W załączeniu przesyłamy program wydarzenia PROGRAM (format:  pdf, rozmiar:  609 KB)

Spotkanie ma na celu przedstawienie informacji o zasadach realizacji projektów i wnioskowaniu w konkursie 2022. Termin składania wniosków o Partnerstwa współpracy mija 23 marca 2022 r.

Spotkanie kierujemy do nauczycieli akademickich ze wszystkich dyscyplin naukowych oraz pracowników działów projektów i biur współpracy z zagranicą.

Rejestracja na spotkanie trwa do 16 stycznia (niedziela) poprzez stronę: ec.europa.eu/eusurvey/runner/spotkanie-info-2022. Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji dostaną po 16 stycznia link do wydarzenia.

Webinaria 19 i 21.01 będą nagrywane, a następnie nagrania zostaną zamieszczone online. Jeśli nie mogą Państwo uczestniczyć w webinariach w tym terminie, ale chcieliby Państwo otrzymać link do nagrań i prezentacji, to również prosimy o wypełnienie powyższego formularza rejestracji, abyśmy dysponowali Państwa adresem e-mail.

Informujemy, że na stronie internetowej są już dostępne formularze wniosków na ten typ projektów (symbol tego typu projektów to KA220-HED).