Informacje bieżące

Zostań liderem zmian w procesie transformacji cyfrowej | Program z MIT 21.03.2022 14:55

Aplikuj na Stypendium Santander Tech | MIT Leading Digital Transformation i zostań liderem zmian w procesie transformacji cyfrowej! Po raz pierwszy program odbędzie się w 100% w języku polskim. Zdobądź certyfikat ukończenia kursu z Massachusetts Institute of Technology i wyróżnij się na rynku pracy

 

Nabór trwa do 1 maja 2022 br na: app.becas-santander.com/pl/program/mit_pl2022

 

100 osób powyżej 18. roku życia z całej Polski, które są zainteresowane rozwojem kompetencji cyfrowych oraz transformacją cyfrową.

Zajęcia podczas kursu będą oscylowały wokół tematyki:

· sztucznej inteligencji (AI)

· przetwarzania w chmurze (cloud computing)

· blockchain

· cyberbezpieczeństwa (cybersecurity)

· internetu rzeczy (IOT)

 

Kurs będą składały się z praktycznych zajęć online oraz blended learning, obejmujących studium przypadku, nagrania wideo i inne materiały szkoleniowe. Wybrani kandydaci wezmą udział w 5-tygodniowym szkoleniu. Poza cennym certyfikatem uczestnicy, którzy z sukcesem ukończą program będą mieli możliwość networkingu z innymi absolwentami MIT z całego świata.

 

„Na kursie rozwinęłam umiejętności przywódcze, zapoznałam się z zarządzaniem zmianą, różnorodnością w miejscu pracy oraz z nowymi technologiami i ich wpływem na transformację cyfrową. Dzięki Stypendium dostałam się na staż dotyczący wprowadzania smart factory w firmie” – takie doświadczenia ma Delfina Fijałkowska, która brała udział w kursie z MIT.

Santander od 10 lat wspiera edukację

 

W 2021 roku minęło równo 10 lat, odkąd Santander Universidades działa w Polsce i 25 lat, odkąd działa na świecie. Z tej okazji zachęcamy do zapoznania się z raportem podsumowującym te działania: www.santander.pl/10lat.

 

#NeverStopLearning!

 

Od momentu uruchomienia programu Santander przekazał ponad 2 miliardy euro i przyznał ponad 630.000 stypendiów i grantów na całym świecie.