1st European Conference on Applied Animal Sciences 07.03.2022 10:14

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego 1st European Conference on Applied Animal Sciences mam zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Kongres kierowany jest do lekarzy weterynarii, naukowców, producentów sektora rolno-spożywczego i studentów. Program uwzględnia trzy główne panele tematyczne tj. (I) Zdrowie i dobrostan zwierząt, (II) Produkcja zwierzęca i bezpieczeństwo żywności oraz  (III) Wspomagany rozród zwierząt. Wydarzenie przewiduje udział około 200 osób z Polski i Europy w tym przedstawicieli krajowego Rządu. Rejestracja na Kongres, który odbędzie się w dniach 27-30.09.2022 r. we Wrocławiu (Hotel Novotel Centrum) ruszyła już 1go marca. Informacje na temat wydarzenia pojawiać się będą na bieżąco na stronie internetowej kongresu (www.ecaas-congress.com), stronach uczelnianych (UPWr), mediach społecznościowych, czasopismach branżowych i innych platformach przekazu masowego.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tym ciekawym wydarzeniu. W załączniku znajdą Państwo szczegółowe informacje. Czekamy na Państwa pytania.

Program konferencji (format:  pdf, rozmiar:  589 kB)

Formularz rejestracyjny (format:  docx, rozmiar:  93 kB)

Formularz rezerwacyjny dla uczestników konferencji - hotele (format:  pdf, rozmiar:  835 kB)

mgr Anna Bubel