Informacje bieżące

ERASMUS+ nabór na studia i praktyki w roku akademickim 2019/2020 02.01.2019 11:20

Uprzejmie informuje, ze harmonogram naboru na studenckie wyjazdy na studia i praktyki (SMS, SMP) w roku akademickim 2019/2020 został opublikowany na stronie www.erasmusplus.zut.edu.pl.

Wydziałowy nabór wniosków potrwa do 28 lutego, wyniki naboru zostaną ogłoszone do 22 marca 2019.

Zasady kwalifikacji, wnioski wyjazdowe, wykaz partnerów oraz stawki stypendium zostały również opublikowane na powyższej stronie. 

W ramach naboru kandydaci mają możliwość składania wniosków dotyczących:

- wyjazdów na studia w roku 2019/2020 (oba semestry);

- wyjazdów na praktyki (min. 2 miesiące rozpoczęte po 1 lipca 2019) studenckie oraz absolwenckie (kwalifikacja na ostatnim roku studiów, wyjazd rozpoczęty i zakończony w ciągu 12 miesięcy po zakończeniu studiów.

Kandydaci na praktyki dołączają do wniosku potwierdzenie przyjęcia na praktykę w określonym formacie (m.in przybliżona data rozpoczęcia i zakończenia praktyki oraz język prowadzenia praktyki) – jest to warunek złożenia wniosku.

Osoby, które zdawały centralny uczelniany egzamin B2 na koniec lektoratu na I stopniu nie muszą dołączać dodatkowego zaświadczenia o ocenie z SPNJO - ocena wpisana przez nie do wniosku widnieje również w indeksie, informacje te weryfikowane są ze Studium.