Info Day EIT Manufacturing: nauka i biznes dla produkcji. 04.11.2020 14:39

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP oraz EIT Manufacturing zapraszają do udziału w wydarzeniu internetowym:

Info Day EIT Manufacturing: nauka i biznes dla produkcji.

Jego przewodnim celem jest dostarczenie informacji o możliwościach finansowania i współpracy w EIT Manufacturing oraz stymulowanie wykorzystania innowacyjnych technologii w procesach produkcyjnych i procesach wytwórczych.

•     Dołącz do grona naszych partnerów i bierz udział w projektach innowacyjnych z jasną strategią wejścia na rynek.
  •     Uzyskaj wsparcie rozwojowe i przekształć swój biznes.

Działalność firm produkcyjnych ma duże znaczenie gospodarcze, społeczne i ekologiczne. W 2016 r. sektor produkcyjny stanowił 2,1 mln firm i 30 mln miejsc pracy. Ponad 50% tych miejsc pracy jest w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Małe i średnie przedsiębiorstwa, z których ponad 90% jest niezależnych, stanowią ponad 50% całkowitej wartości dodanej. Głównym wyzwaniem dla tych firm jest uzyskanie dostępu do potencjału badawczego, wybitnych umysłów i odpowiedniego szkolenia.

EIT Manufacturing wypełnia tę lukę, wspierając startupy i MŚP w celu wzmocnienia ich konkurencyjności oraz otwarcia na rynki europejskie i modele biznesowe przy wsparciu dużych innowacyjnych firm, instytucji badawczych i uniwersytetów. Zwiększa to ogólną konkurencyjność europejskiej produkcji.

Poprzez nasze wydarzenie chcielibyśmy poinformować przedstawicieli małych i średnich firm, jednostek naukowych i instytucji publicznych, w jaki sposób mogą uzyskać największe korzyści dla rozwoju innowacji.

Z przyjemnością poinformujemy Cię o możliwościach wsparcia oferowanych przez EIT Manufacturing.

Link do rejestracji na wirtualne spotkanie :

www.eventbrite.com/e/info-day-eit-manufacturing-nauka-i-biznes-dla-produkcji-tickets-127303920453

Agenda wydarzenia. (format:  docx, rozmiar:  438 kB)