Informacje bieżące

VIII Targi Pracy KARIERA 2017 10.11.2017 12:49

 

Już 23 listopada 2017 r. (czwartek) odbędą się VIII Targi Pracy KARIERA 2017 organizowane przez uczelniane Biuro Karier. Targi będą miały miejsce na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej przy Al. Piastów 42 w Szczecinie i odbędą się w godzinach od 10.00 do 15.00. Na targach będą obecne firmy i instytucje oraz pośrednicy pracy ze Szczecina, regionu i Polski (przeszło 40).

Targi dają możliwość poznania działalności różnych firmy i instytucji, umożliwiają bezpośredni kontakt z pracodawcami. Nie jest to czas zebrania nowych długopisów i gadżetów, a okazja do poznania rekrutera, szefa firmy czy managera, możliwość znalezienia miejsca na praktykę, staż, pracę na etacie lub dorywczą! Weź ze sobą CV.

Co oprócz targów?

Biuro Karier zaprasza studentów i absolwentów na warsztaty, na które należy się zapisać e-mailowo: biurokarier@zut.edu.pl w tytule maila podając: Warsztat nr 1 lub Warsztat nr 2.

Warsztat nr 1 - „Poznaj swój temperament – test temperamentu jako forma pomocy przy wyborze przyszłej pracy”- IKEA - poprowadzi specjalista hr z firmy produkcyjnej; godz. 10.00 - 12.15 w sali rady Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej.

Warsztat nr 2 - „Wymarzona praca w zasięgu ręki, czyli jak zostać kandydatem pożądanym przez pracodawców” - LSJ - poprowadzi doradca zawodowy z biura doradztwa personalnego; godz. 12.30 - 14.30 w sali rady Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej.

Ponadto do dyspozycji młodzieży akademickiej, bez ograniczeń i zapisów będzie stylistka, która określi jakim jesteś kolorem, jak się ubrać i zaprojektować swój wizerunek na sytuację biznesową - rozmowę kwalifikacyjną, bankiet biznesowy? Porad udzieli "siła fachowa" z Make Up Institute - Szkoły Profesjonalnego Wizażu i Stylizacji (makeup-institute.pl).

ZAPISY TRWAJĄ, ZAPRASZAMY (liczba miejsc ograniczona).

Więcej informacji, w tym wystawcy, na www.targipracy.zut.edu.pl